fbpx
zielony napis smart z plusem wpisanym w okrąg, z podpisem "Centrum Medyczne Smart"

Tel: 12 333 777 1

Godziny otwarcia: Pn - Pt 8:00 - 18:00

Gabinet Psychologiczny w Krakowie​

Psycholog jest specjalistą, który zajmuje się diagnozowaniem, badaniem i kierowaniem na odpowiednie leczenie w przypadku chorób natury psychicznej. Może też pomagać radzić sobie z codziennymi problemami takimi jak stres czy problemy rodzinne. Z jego pomocą możemy również wykształcać nowe umiejętności np. asertywność, umiejętności społeczne i komunikacja.

Psycholog – kim jest?​

Do uzyskania tytułu psychologa konieczne jest ukończenie studiów psychologicznych. Specjalista zajmuje się diagnozowaniem, badaniem oraz kierowaniem na odpowiednie leczenie w przypadku występowania chorób natury psychicznej.

Ma uprawnienia do wydawania orzeczeń oraz zaświadczeń określających stan zdrowia psychicznego pacjenta. Psycholog nie może prowadzić terapii ani zlecać leczenia farmakologicznego – to zadanie psychoterapeuty i psychiatry.

W Centrum Medycznym SMART posiadamy specjalistę, który świadczy usługi zarówno z zakresu psychologii, jak i psychoterapii. Dzięki temu każdy z naszych pacjentów może liczyć na pełną opiekę.

Nasz specjalista jest w stanie pomóc w:​

Psycholog nie może zlecać leczenia farmakologicznego, ponieważ nie jest lekarzem. W tym celu należy udać się do psychiatry.

Wady w obrębie płuc to m.in.:

Kiedy warto zgłosić się psychologa?​

Warto skonsultować się z psychoterapeutą i/lub psychologiem, jeśli doświadczamy objawów takich jak bezsenność, niemożność odczuwania radości, poprawianie nastroju za pomocą używek, ataki paniki, nadmierna podejrzliwość, apatia, wybuchy gniewu i złości, problemy z koncentracją.

Praca z psychologiem może pomóc w radzeniu sobie z tymi problemami i poprawie jakości życia, ale wymaga zaangażowania i otwartości na proces terapeutyczny. Warto wybrać odpowiedniego specjalistę, wyznaczyć cele terapii i być regularnym w uczestnictwie w sesjach.

Poznaj swojego psychologa i umów wizytę!

Małgorzata Brózda - ZnanyLekarz.pl

mgr Małgorzata Brózda

Psycholog, Psycholog dzieci i młodzieży

Jestem psychologiem po jednolitych, pięcioletnich studiach magisterskich. Aktualnie pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie psychotraumatologii na Uniwersytecie Collegium Humanum w Warszawie. W swojej pracy korzystam z narzędzi Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (ukończony pierwszy stopień TSR – CTSR w Warszawie).

Gdy patrzę wstecz na moją ścieżkę zawodową, widzę kilka lat pełnych pasji pracy w oświacie oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Mam również doświadczenie w pracy z młodzieżą z autyzmem i zespołem Aspergera. Prowadzę psychoedukację dla rodziców. Moja praca z pacjentami w placówce NFZ pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w indywidualnym podejściu do każdej osoby. Prowadzenie treningów umiejętności społecznych dla młodzieży to kolejny ważny aspekt mojej kariery.

Wierzę w moc empatii i wsparcia. Moją misją jest pomaganie ludziom odkrywać ich wewnętrzną siłę i unikalne cechy, które czynią ich wyjątkowymi. Uwielbiam obserwować, jak małe zmiany w podejściu do siebie mogą prowadzić do wielkich przemian w życiu. Dbam o to, aby każda osoba czuła się u mnie bezpiecznie i swobodnie. Moje poczucie humoru i otwartość na świat
pomagają w budowaniu relacji opartych na zaufaniu i zrozumieniu.

Zapraszam!

Ikonka lekarza płeć żeńska

mgr Agnieszka Salawa

Psycholog

Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu badań psychologicznych kierowców, operatorów, do pozwolenia na broń. Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychodietetyczne, Specjalizuję się również w neuropsychologii – prowadzę diagnozę oraz terapię neuropsychologiczną.
 

Współpracujemy z ubezpieczycielami

Najczęściej zadawane pytania

Cena psychoterapii indywidualnej w naszej placówce to 190 złotych za jedną sesję terapeutyczną.

Każdy psycholog jest zobowiązany zachować tajemnicę lekarską, więc żadne informacje nie mogą zostać przekazane innej osobie. Dlatego też warto być szczerym i podejść do terapii na poważnie.

Długość trwania terapii zależy od indywidualnych czynników m.in. skali problemu, specyfiki terapii oraz od samopoczucia osoby, która z niej korzysta. Terapie mogą trwać od kilku miesięcy do nawet kilku lat.

Najczęściej zalecane jest uczęszczanie na terapię raz w tygodniu. Istnieją jednak przypadki, w których terapia może odbywać się rzadziej. Zależy to od problemu, z jakim przychodzi się na terapię.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami pod nr. telefonu: 12 333 777 1.