fbpx
zielony napis smart z plusem wpisanym w okrąg, z podpisem "Centrum Medyczne Smart"

Tel: 12 333 777 1

Godziny otwarcia: Pn - Pt 8:00 - 18:00

Informacje dla pacjenta

Nasza placówka medyczna znajduje się na terenie Krakowa. Świadczymy usługi prywatnej opieki medycznej w oparciu o najwyższe standardy i nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Nasi lekarze są uznanymi specjalistami krakowskich szpitali. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania ułatwiające Państwu kontakt z nami i przyspieszające proces rejestracji.

CM SMART

Rejestracja do specjalisty lub na badanie

Aby zarejestrować się do jednego z naszych specjalistów lub umówić się na badanie USG, należy zadzwonić pod numer 12 333 777 1 lub umówić wizytę online.

Ikona - Monitor z kalendarzem i koperta

Jak przygotować się do wizyty?

1

Krok 1

Na wizytę zabierz ze sobą wszystkie dotychczasowe badania oraz sprzęt medyczny, z którego korzystasz na co dzień (np. okulary, aparat słuchowy, kule, gorset itd.). 

2

Krok 2

Przygotuj się także na szczegółowy wywiad odnośnie własnej historii chorób oraz schorzeń występujących w rodzinie.

3

Krok 3

Zapamiętaj nazwy leków, które przyjmujesz na co dzień. Wybierając się do lekarza medycyny pracy, pamiętaj również, aby zabrać ze sobą skierowanie od pracodawcy.

Kluczowe informacje

Centrum Medyczne

Dbamy o komfort i wygodę naszych pacjentów, dlatego centrum medyczne Smart jest przystosowane do osób z dysfunkcjami ruchowymi – dzięki temu możesz bez trudu poruszać się po terenie placówki. 

Pacjentom naszego centrum medycznego oferujemy bezpłatny parking. Znajdujemy się przy ulicy Borkowskiej 17A, w pobliżu sklepu Lewiatan.

Przemieszczając się autem, możesz wjechać na parking od strony ulicy Borkowskiej lub Krygowskiego. Nasza placówka mieści się w dobrze skomunikowanej części Krakowa, w odległości ok. 200 metrów znajduje się przystanek Borkowska – dotrzesz tu linią: 451, 121, 136 i 194.

Pliki do pobrania

Ankieta do badania kandydatów i przedłużenie kat.B

Karta konsultacyjna dla kierowców kat.B - neurologia

Karta konsultacyjna dla kierowców kat.B - diabetologia

Skierowanie na badania medycyny pracy dla firm, które mają podpisaną umowę

Skierowanie na badania medycyny pracy dla osób posiadających własną działaność

Skierowanie na własny wniosek badania sanitarno-epidemiologiczne